Vlasy inspirované Velikonocemi

Velikonoce se blíží rychlostí blesku a letos jsem se místo nakupování a zdobení té ohromné spousty vajíček rozhodla, že vyzdobím své vlasy. Být sladěná s událostmi, to je moje motto. A co vy, jdete do toho se mnou..? 

JDEME NA TO!

Velikonoční barvičky jsou veselé pastelové odstíny a k nim přimíchané hodně bílé a žluté! Mé vlasy jsou po odbarvení velice světlé (na některých místech téměř bílé), přesně proto jsem se rozhodla použít tyto barvičky:
LILA,
CAMEL,
ROSE,
RASPBERRY,
ORANGE,
TYRKYS,
AQUA,
CHAMPAGNE
BABY PINK

tu

Můžete si vybrat barvičky podle svého vkusu. Super je také WhiteApple, Fire, Silver a Radiant Yellow

CO BUDETE POTŘEBOVAT
•samozřejmě Barevné Křídy
•vodu
•lak na vlasy
•hřeben na vlasy
•fén, žehličku či kulmu
•vlasový olejíček

KROK ZA KROKEM – jak vytvořit velikonoční účes

1. Důkladně rozčešte vlasy hřebenem či kartáčem – tak si připravíte základ pro barvení, jinak Vám křídy budou vlasy nepříjemně cuchat.
2. Ujistěte se, že Vaše vlasy nejsou ošetřeny žádnými olejíčky a nejsou mastné. Přesně toto je pro barvení křídami důležité. Naprosto hladké vlasy Vám ztíží práci a barva poté k vlasu nepřilne.
3. Připravte si všechny křídy, které chcete použít. Já jsem si vybrala ty, které pro mě představují Velikonoce, ale vy si můžete vybrat jiné 🙂
4. Vezměte si pramen vlasů, já obvykle začínám odzadu. Ponořte křídu do vody  (stačí půlku, druhá polovina může zůstat suchá a za tu jí budete držet) a začnete od shora dolů barvit pramen vlasů.
5. Toto zopakujte s dalšími barvami.
6. Když jste hotovi, znovu vlasy rozčešte. To Vám je lehce vysuší a hezky smíchá barvičky dohromady.
7. Použijte fén, žehličku či kulmu podle toho, co preferujete a jaký chcete účes. Tím křídu zafixujete a nebude se drolit a barvit oblečení 🙂
8. Nyní můžete použít trochu olejíčku do vlasů a upravit účes do finální podoby 🙂

tutu
Vlasy na obrázku jsou nabarvené Barevnými Křídami 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *